Utánpótlás versenynaptár

KorosztályDátumKezdési időVersenyHelyszínMegjegyzés
U19 2019.05.01.   Országos Ifi Bajnokság    
U17 2019.04.14.   Országos Serdülő Bajnokság    
U15 2019.04.06-07.   Országos Gyerek Bajnokság    
U17 2019.03.30.   Országos Serdülő Bajnokság    
U19 2019.03.24.   Országos Ifi Bajnokság    
U15 2019.03.09-10   Országos Gyerek Bajnokság    
U17 2019.03.03.   Országos Serdülő Bajnokság    
U19 2019.02.23.   Országos Ifi Bajnokság    
U15 2019.02.03.   Országos Gyerek Bajnokság Békéscsaba  
U17 2019.01.27.   Országos Serdülő Bajnokság Gödöllő Török Ignác Gimnázium Petőfi S. tér 12.  
U15 2019.01.26.   Régiós Bajnokság Szentendre Áprily Lajos tér 3-5.  
U19 2019.01.20. 13.00 MAFC- Delta Országos Ifi Bajnokság Pécs Mozgástani Intézet Jakabhegyi út 6. Indulás: 9.45
Felnőtt 2019.01.20. 10.45 Delta - Prohászka Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés: 9.30
U15 2019.01.20. 12.00 MTK - Delta Régiós Bajnokság Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.  
Felnőtt 2019.01.13. 10.45 Delta - VSD Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés: 9.30
Szuper mini 2019.01.13.   Budapest Bajnokság Budapest IV.  
Mini 2019.01.12.   Budapest Bajnokság Budapest IV.  
Felnőtt 2018.12.16. 11.00 Delta- Ráckeve Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés : 9.45
U15 2018.12.09.   Országos Gyerek Bajnokság Nyíregyháza  
U15 2018.12.01. 14.00 Gödöllő "B"- Delta Régiós Bajnokság Gödöllő Erkel F. Ált. Szabadság tér 18. Érkezés 13.00
U13 2018.11.25. 11.15 MVSI "A"- Delta RSE Országos Mini Bajnokság Budapest Bőrfestő u. 5-9. Csokonai Vitéz M. Ált. Isk. Érkezés: 10.15
U17 2018.11.24. 10.00 Delta- TRSE Országos Serdülő Bajnokság Tatabánya Sárberki Lkt.503. Indulás: 7.45
U19 2018.11.17.   Országos Ifi Bajnokság Budapest XVIII. Nemes u. Kastélydombi Ált. Isk.  
U15 2018.11.11 10.00 Kaposvár -Delta Országos verseny Kaposvár Indulás: 6.00
Szuper mini 2018.11.11. 9.20 Vasas "A"- Delta Budapest Bajnokság Gödöllő Török Ignác Gimn. Ptőfi Sándor u. 12-14. Érkezés: 8.20
U15 2018.11.10. 15.00 Delta - Dunakanyar B Régiós Bajnokság Érd Túr u. 5-7. Érkezés: 13.45
Mini 2018.10.28.

9.00 Ute- Delta "A"

10.00 Delta "B"- Dunaújváros "B"

Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24.

Érkezés: Delta "A" 8.00

Delta"B" 9.00

Szuper mini 2018.10.28. 9.00 Delta RSE- BDSE Budapest Bajnokság Érd Bolyai Ált. Isk. Erzsébet u. 24. Érkezés:9.00
Mini 2018.10.27. 9.00 DeltaRSE- UTE "B" Országos Mini Bajnokság Érd Bolyai Általános Iskola Erzsébet u. 24. Érkezés: 7.45
U19 (fiú) 2018.10.21.   Országos verseny Szolnok  
Szuper mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 9.00
Mini 2018.10.20. 9.50 Gödöllő-Delta Budapest Bajnokság Dunabogdány Hegyalja u. 9-11. (bejárat az Iskola u. felől) Érkezés: 8.50
U17 2018.10.14.   Országos verseny Budapest IV. Bőrfestő u. 5-7. Csokonai Általános Iskola  
U15 2018.10.07. 10.00 Gödöllő - Delta Országos verseny

Vörösmarty M. Gimnázium

Érd Széchenyi tér 1.

Gödöllő, Delta, Kaposvár Sárga, Szombathelyi Sportiskola

Érkezés: 8.45

U17 2018.09.30 13.00 Nyíregyháza - Delta Országos Verseny Miskolc Csokonai u. 30.

Ellenfelek: Nyíregyháza, UTE  

Indulás: 9.30 (Riminyáki út 64.sz. elől)

U19 (Fiú) 2018.09.22 13.00 MEAFC - Delta Országos Verseny Városi Sportcsarnok Kazincbarcika Lini István tér 4.

Ellenfelek: MEAFC, Szolnoki Sportcentrum

Indulás: 9.00 (Riminyáki út 64. sz. elől)

 U15  2018. 09.15.  9:00 U15-ös felkészülési torna 

 Bólyai Általános Iskola

Érd Erzsébet u. 24.

 Ellenfelek: Tatabánya, Dunakeszi, UTE

Érkezés: 8.00 Bólyai Ált. Isk-ba.


ALAPELVÜNK:

"OLYAN GYEREKEKET NEVELÜNK, AKIK SZERETNEK RÖPLABDÁZNI"

Csak a MINŐSÉGI MENNYISÉGBŐL SZÜLETIK MINŐSÉG.

Kapcsolat

Dömötör László, elnök

+36 20 610 6610

domotor.laszlo@deltarse.hu 

 

Dömötör-Mátrai Beáta, vezetőedző 

+36 20 610 6622

matrai.beata@deltarse.hu

Legfrissebb híreink

2019. február 17.
2019. február 05.
© 2019 Delta RSE Érd